KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12691135
nr 1269 1135
Eva Hellbom
(1920-2009), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -84, ca 48x71 cm
Eva Hellbom, svensk keramiker och bildkonstnär född 1920, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:05:54
19/8 17:36:56
Eva Hellbom
Läs mer om Eva Hellbom